Bazy B2B

Nasze zasoby to bazy przedsiębiorstw Polski, Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Francji.
Oferujemy dzierżawę baz do działań marketingowych i analitycznych.

Z naszych usług korzystają duże firmy z rozbudowanymi działami marketingu jak i mikro przedsiębiorstwa działające lokalnie.
Dzięki geolokalizacji możemy wybrać dla naszego klienta firmy z dowolnego obszaru (województwo, powiat, miejscowość, kod-pocztowy).

Odpowiedni segment przedsiębiorstw uzyskujemy dzięki określeniu branż - każda firma w naszej bazie ma ich przypisane do 6 (opisane zgodnie z EKD - Europejska Klasyfikacja Działalności Gospodarczej).

Grupa docelowa (target) zostaje wytypowana przez połączenie Geolokalizacji i Segmentu. Minimalizuje to ilość rekordów z wydzierżawionej bazy które będą mało użyteczne.

Jesteśmy w stanie dostosować się do projektu rozbudowując bazę o dodatkowe wymagane informacje np. informacje o tym czy firma jest eksporterem.

Na nasze bazy b2b dajemy gwarancje - określaną każdorazowo jednak nie mniejszą niż 80% (przez nieaktualny rekord rozumiemy taki w którym istotne dane (adres, telefon, e-mail itp.) są niezgodne ze stanem faktycznym)

Warto wspomnieć o tym, że w naszych bazach b2b istnieje możliwość określania targetu (charakteru docelowego klienta), oraz geolokalizacji czyli miejsca w którym dane przedsiębiorstwa się znajdują. Jest to cecha, która pozwala na ogromne zwiększenie skuteczności naszych działań.