Nowa definicja urządzeń MFP według HP | Widok strony.
HP
HP Trade-In

Oddaj starą drukarkę w rozliczeniu za nową.

Zmodernizuj swoją flotę drukarek, aby zyskać przewagę biznesową

Nowa definicja urządzeń MFP według HP.
Weź udział w organizowanym przez HP projekcie wymiany: oddaj swoją starą drukarkę – bez względu na jej wiek czy model – i kup jedno z nowych, legendarnych urządzeń wielofunkcyjnych HP. Postępuj według powyższych instrukcji, aby odebrać pieniądze za wysłużony sprzęt.1


OJ Pro X Toner
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Enterprise flow seria M525c
Więcej
OJ Pro X Toner
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Enterprise color flow
seria M575c
Więcej
OJ Pro X Toner
Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Enterprise 700 color
seria M775z
Więcej
Rewolucyjne portfolio urządzeń wielofunkcyjnych HP.
Niezawodność HP w połączeniu z możliwością zarządzania dokumentami, bezpieczeństwem2 i pojedynczym punktem kontroli oznacza, że możesz obsługiwać większą ilość urządzeń przy mniejszym nakładzie pracy.

  1. Promocja obejmuje wybrane produkty i jest ważna do 31 października 2014 roku, zgodnie z regulaminem. Regulamin jest dostępny pod adresem: www.hp.pl/tradein
  2. Wymagany jest zakup oprogramowania zabezpieczającego HP Imaging and Printing Security Center oraz urządzeń z funkcją HP Instant-on Security. Zapoznaj się z listą obsługiwanych urządzeń na stronie www.hp.com/eu/mfppromo.
Notatka prawna partnera, dotycząca zasad ochrony prywatności klientów.

© 1994-2014 Hewlett-Packard Company. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie wspomniane tu produkty i nazwy przedsiębiorstw są znakami towarowymi należącymi do ich właścicieli. DOKUMENT PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DO CELOW INFORMACYJNYCH.


Advertisement