Mercedes-Benz Mercedes-Benz logo
Klasa V

Gotowi na wszystko: wielokrotny zwycięzca Wimbledonu Roger Federer i Klasa V dowodzą swej wielkości w każdej sytuacji.

Klasa V ma mnóstwo przestrzeni na wszystko, co zechcesz zabrać. Liczne konfiguracje ustawień siedzeń i możliwość przesuwania foteli czynią ją niezwykle wszechstronną. Nieważne, czy masz dużo bagaży, czy komplet pasażerów, dzięki nawet 8 miejscom Klasa V zapewni wygodną podróż wszystkim członkom rodziny, którzy z pewnością docenią wysokiej jakości wnętrze i jej doskonały design.

Dla każdego rodzica najważniejsze jest bezpieczeństwo. Klasa V optymalnie wspiera kierowcę w każdej sytuacji. System automatycznego utrzymania odległości DISTRONIC PLUS dostosowuje prędkość, by utrzymać bezpieczny odstęp od pojazdu przed Tobą; inteligentny system oświetlenia ILS LED; COLLISION PREVENTION ASSIST, czy dwa opcjonalne pakiety parkowania z aktywnym asystentem parkowania i kamerą cofania lub kamerą 360° czynią z Klasy V wzorzec bezpieczeństwa.

Chcesz poczuć radość z jazdy w rodzinnym gronie? Dzięki niezwykłej efektywności i sprawności Klasa V z napędem na cztery koła 4MATIC poradzi sobie na każdej nawierzchni, w każdych warunkach pogodowych i dowiezie Was na miejsce cało i bezpiecznie. Do tego mocne i dynamiczne silniki Klasy V cechują się niskim zużyciem paliwa i maksymalnym komfortem prowadzenia samochodu.

Zapraszamy do salonów Mercedes-Benz.

Dowiedz się więcej