Siódemka
Wyjątkowa zimowa oferta promocyjna dla przedsiębiorców
Zwrot pobrania do 2 dni w standardzie
Opłata paliwowa i drogowa
Ubezpieczenie przesyłki do 1000 zł
Prosta kalkulacja kosztów nadania
24/7 dostęp do platformy on-line
Dedykowany opiekun
Zwrot pobrania do 2 dni
dowiedz się więcej
Usługi tańsze nawet o 70%
Rozpoczynasz swój własny biznes i nie jesteś w stanie określić minimalnej miesięcznej liczby przesyłek? Prowadzisz już swoją firmę i szukasz sposobów obniżenia kosztów lub usprawnienia procesów dostawy towarów?

Wiosenna Promocja oferowana przez Siódemkę to również stała kwota abonamentu i usługi tańsze nawet o 70% od standardowej oferty cennikowej.
Do 50 szt. bezpłatnych przesyłek w ramach stałej kwoty abonamentu, dzięki czemu nigdy nie będziesz zmuszony deklarować miesięcznej liczby przesyłek.
W trakcie całego okresu obowiązywania umowy, gwarantujemy niezmienność warunków, w tym także cen.
Wszystkim Klientom oferujemy odroczony termin płatności na podstawie e-faktury, zawierającej zestawienie wszystkich wysłanych przesyłek w danym miesiącu.
Wszystkim Klientom przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu oferujemy dostęp do aplikacji 7 Internet Shipping. Dzięki naszej aplikacji z dowolnego miejsca, zorganizujesz cały proces obsługi przesyłki, sprawdzisz jej status, dokonasz rozliczeń lub skontaktujesz się z naszym Działem Obsługi Klienta.
zamów kontakt
 
Siódemka - firma godna zaufania
Od 15 lat codziennie doręczamy dziesiątki tysięcy dokumentów i paczek na terenie całego kraju. Kilka tysięcy naszych pracowników w 40 oddziałach codziennie dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom ponad 15 000 Klientów, wysyłających ponad 2 500 000 przesyłek miesięcznie.

Siódemka S.A. została wyróżniona godłem Teraz Polska - tym samym dołączyliśmy do grona wyjątkowych firm mogących poszczycić się tą prestiżową nagrodą.
dowiedz się więcej